Zapoznaj się z aktualnościami projektu o numerze 2024-1-PL01-KA121-SCH-000212075

Ogłoszenie o projekcie

Zapoznaj się z informacjami ogólnymi o projekcie, terminem mobilności i celami przedsięwzięcia.

Ogłoszenie o rekrutacji

Informacja o rekrutacji do projektu rozpoczynającej się 23.03.2023. Przejdź do sekcji i poznaj szczegóły.

Rezultaty

Ogłoszenie o projekcie

Rozpoczynamy Projekt Erasmus+ w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu

Jest nam niezmiernie miło poinformować społeczność naszej szkoły o rozpoczęciu realizacji nowego projektu edukacyjnego w ramach programu Erasmus+. Projekt 2024-1-PL01-KA121-SCH-000212075 jest współfinansowany przez Unię Europejską, w ramach uzyskanej przez szkołę akredytacji w programie Erasmus+ w sektorze edukacji szkolnej.

Nasz projekt ma na celu rozwój kluczowych kompetencji uczniów, w tym cyfrowych, osobistych i społecznych, oraz poszerzenie wiedzy z zakresu podstawy programowej realizowanych przedmiotów. Ponadto, daje on niepowtarzalną możliwość poznania innych kultur oraz współpracy z rówieśnikami z zagranicy.

W projekcie weźmie udział 27 uczniów z naszej szkoły. Partnerem i realizatorem grupowego programu mobilności jest francuska szkoła przyjmująca.

Zachęcamy do regularnego śledzenia informacji o projekcie na naszym profilu poświęconym międzynarodowym projektom realizowanym przez naszą szkołę na Facebooku: Projekty Europejskie ZSP4 Łowicz. Wkrótce pojawią się tam kolejne szczegółowe informacje dotyczące projektu i procesu rekrutacji.

Zapraszamy!

Rekrutacja do projektu o numerze 2024-1-PL01-KA121-SCH-000212075

Zdobądź nowe doświadczenia z programem Erasmus+!

Masz niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie organizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu, który odbędzie się we Francji!

Przez 12 dni będziesz mógł uczestniczyć w intensywnym programie edukacyjnym w partnerskiej szkole, gdzie czekają Cię nowe wyzwania oraz szansa na zdobycie wartościowych umiejętności. Rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe i osobiste, a jednocześnie zanurzysz się w fascynującej kulturze Francji. To wyjątkowa okazja, by sprawdzić się w nowym środowisku, poznać, jak wygląda system edukacji młodzieży w innym kraju europejskim, oraz poszerzyć swoje horyzonty.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zgłoszenia przyjmujemy od 13 do 17 września w sekretariacie szkoły lub u koordynatora projektu – Anny Słomskiej. Dołącz do grona uczniów, którzy poszerzają swoje horyzonty!

Regulamin rekrutacji programu Erasmus+  – edycja 2024

Formularz rekrutacyjny